rita-ora-dhe-modelja.1Së fundi këngëtarja shqiptare Rita Ora ka shpërndarë disa foto ku shfaqet shumë e ‘afërt’ me modelen e bukur të Victoria’s Secret, Cara Delevingne. Por mesa duket miqësia e tyre nuk është vetëm përpara kamerave dhe flesheve të aparateve fotografikë. Si gjithmonë e veçantë në look-un e saj, kësaj radhe ajo që binte në sy tek Rita ishin syzet e çuditshme, të cilat kohëve të fundit ka filluar t’i përdorë gjithnjë e më shpesh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here