Rita Ora nuk heziton të shfaqet gjithnjë provokuese.

Bukuroshja shqiptare ishte pjesë e një ngjarje të organizuar nga V Magazine, ku ajo dukej se ishte në disponim të mirë.

Së paku kështu e tregon foto e postuar prej saj në rrjetin social Instagram, ku ajo shfaqet tejet provokuese në një bluzë që e shfaqë atë pa sutjena.

Ajo shihet teksa po ashtu kap gjoksin e saj, tekas shfaqet tejet në disponim. “Çka po shikon? Mbrëmjen e kaluar në V Magazine. Ndjenjë e përjetshme”, u shpreh Rita Ora në postimin e saj në Instagram.

Rita Ora së fundmi është tërhequr nga angazhimet muzikore dhe është fokusuar në jetën televizive . Ajo është pjesë e Americas Next Top Model, ku është në rolin e prezantueses. /Telegrafi/

????????????????????????????????????????????????????????

15

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here