Rita Ora shfaqet e “droguar” në filmin Southpaw Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, nuk është vetëm një yll i muzikës. Ajo tashmë është duke korrur suksese edhe si aktore.

Në filmin e fundit “Southpaw” Rita është shfaqur si asnjëherë më parë. Ajo ka luajtur rolin e një vajze të droguar e cila është duke kaluar momente të vështira në jetë ashtu njëjtë si boksieri Gyllenhall i cili humb gruan dhe është në betejë për të rikthyer vajzën e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here