Rita Ora “selfie” toplessKëngëtarja Rita Ora ka realizuar “selfie” topless në tualet.

E veshur vetëm me xhinse, në sfondin e fotos dallohet këmisha e lënë mbi lavaman, ndërkohë që Rita ka shkrepur dy “selfie” spontane, të cilat i ka publikuar në llogarinë e saj Instagram.

I çuditshëm është fakti se pak minuta pas publikimit të fotove, këngëtarja foton ku pozon topless e ka fshirë dhe ka lënë të publikuar vetëm foton ku tregon pjesën e barkut dhe xhinset.

Rita Ora “selfie” topless

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here