Rita Ora seksi në videoklipin e riRita Ora do të duket shumë seksi në videoklipin e saj të ri.Ajo lansoi këngën “Poison” javën e kaluar dhe tani ka nisur të incizojë videoklipin në Londër.

Fotografitë e publikuara gjatë incizimeve shfaqin linjat seksi të 24-vjeçares.

Ajo kishte veshur një xhaketë të zezë krejtësisht të hapur. Nën xhaketë ajo kishte vetëm të brendshmet të cilat i kombinoi me make-up të errët dhe xhinse.

Rita Ora seksi në videoklipin e ri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here