Rita Ora se shpejti vjen në Kosovë Çika ma e famshme kosovare, Rita Ora pritet ta vizitoj Kosovën gjatë muajit gusht

Këtë lajm Rita e ka konfirmuar në faqen e saj zyrtare në Twitter ku edhe komunikon zakonisht me fansat e saj dhe që është Rita Ora News.

Ajo ka shkruar se në Kosovë ka mundësi të jetë gjatë muajit gusht. Për më shumë shikojeni postimin e saj.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here