Rita Ora, publikon klipin me Chris BrownVideokilipi që është paralajmëruar tash e sa kohë nga Rita Ora dhe Chris Brown është publikuar nga vetë këngëtarja.

Siç duket ajo nuk ka mundur të presë deri nesër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here