Rita Ora publikon foto nga shtrati bashkë me një mashkullKëngëtarja kosovare që ka arritë famë botërore, Rita Ora ka publikuar një fotografi që ngjallë dyshimet nëse ajo ka filluar një lidhje të re.

Rita po qëndron në Paris ku është e angazhuar me punë, ndërsa nga dhoma e gjumit të hotelit ka publikuar foto nga shtrati me një mashkull, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka pasur dy lidhje të dështuara, atë me Rob Kardashian dhe me Calivin Harris.

Rita Ora publikon foto nga shtrati bashkë me një mashkull

Edhe pse nuk e dimë se kush është bashkë me Ritën në shtrat, fotografia tregon qartë se duken këmbët e një mashkulli.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here