rita1Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, duket mjaft seksuale në fushatën e re publicitare të të brendshme të markës Tezenis, imazh i të cilës është prej disa vitesh.

25-vjeçarja ka postuar në Insatgram disa foto nga seti i realizuar për koleksionin veror të bikinive dhe duket mjaft tërheqëse.

Pas një shkëputjeje gati 2-vjeçare nga muzika këngëtarja e lindur në Kosovë mësohet se është duke punuar për albumi e saj të ri.

rita2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here