Krijuesja e hitit “Hot right Now”, shqiptaro-amerikanja Rita Ora, do jetë prezente në javën e modës në Londër.Këtë gjë e ka konfirmuar revista e njohur botërore “Vogue”.

Rita Ora po korrë sukses dhe madje nga disa yje hollywoodiane është konsideruar si emër i fortë në konkurencën e Showbizit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here