Rita Ora pozon për një tjetër revistë të njohur Këngëtarja Rita Ora është një nga fytyrat e njohura që është ndër më të kërkuarat për ballinat e revistave të ndryshme.

Kësaj radhe ajo do të jetë në kopertinën e revistës ‘Vouge’ në Spanjë, shkruan Gazeta Express.

E veshur me një fustan të zi që ngjan me një fustan të shqyer Rita dukej mjaft tërheqëse.
Ajo ka postuar një fotografi në Instagram të cilës i ka lënë një shkrim ku ka thënë se ndjehet shumë e lumtur dhe e nderuar për një mundësi të tillë./Gazeta Express/

Rita Ora pozon për një tjetër revistë të njohur

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here