Rita i ka ikur furtunave dimerore dhe per Kershendella eshte gjindur ne plazhet e nxehta te Palmes ne Dubai, duke treguar linjat e saja seksi. Shpesh eshte komentuar si nje vajze qe di si ta kaloj kohen bukur, dhe fotot qe ajo ka postuar ne rrjetin e saj social, deshmojne se kane plotesisht te drejte. “Duke gjuajtur gjeldetin…”, ka satirizuar Rita ne njeren foto ku ajo shihet duke lundruar me kajak. Por, si duket “gjeli i detit” ishte shume i shkathet dhe rrotulloi lundren me gjithe pasagjeret ne te.

Ne te vertete, sipas agjendes se kengetares, Rita Ora ka per te performuar ne naten e Viti te Ri ne resortin “Atlantis” te Dubait, se bashku me Paul van Dyk, Roger Sanchez dhe Elli Goulding. Performanca e Rita Ores do te jete ne kuader te festivalit tradicional “Sandance” i njohur si nje nga “beach party”-t me te mire ne bote me nje shou spektakular qe zgjate plot 12 ore duke filluar nga ora 15:00 e deri me 03:00 pas mesnate.

Ndersa, Rita ka treguar se kjo nuk eshte hera e pare e saj ne Dubai, pasi ajo poashtu kaloi nje nga natet me argetuese ndonjehere te Vitit te Ri ne kete qytet te endrrave, kater vite me pare ne vitin 2010. /Albavipnews/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here