Këngëtarja kosovare Rita Ora është fotografuar në shoqëri të reperit amerikan Chris Brown.

Kjo foto ka ngjallur spekulime për një lidhje të mundshme dashurie, e cila do të ishte një goditje për këngëtaren e saj “rivale”, Rihanna, e cila ishte e lidhur me reperin më herët.

Rita dhe Chris janë fotografuar së bashku në Londër, dhe duken shumë të afërt me njëri-tjetrin. Bukuroshja me origjinë nga Kosova, Rita Ora por edhe reperi Chris Brown, i kanë përshëndetur me dorë paparacët.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here