Rita Ora në krahët e DJ të famshëm Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora mbrëmë është parë në një shoqëri të re. Rita ka postuar një foto me DJ me famë botërore, Skrillex.

E veshur në rrjetë, Rita ka shkruar se ka zënë një pozicion dhe se nuk po lëviz më nga “rehatia”. Nuk dihet ende nëse në rehatia në krahët e Skrillex mund të ketë ndonjë prapavi tjetër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here