Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka debutuar në spektaklin për talentë, ‘X Factor’, si mysafire në panelin e jurisë.

Mëngjesin e të hënës, kryesuesja e top-listave britanike është shfaqur në audicionet e shout në Londër. E veshur me një fustan të bardhë dhe një xhaketë me të njëjtën ngjyrë, krijuesja e hitit “R.I.P” u takua me fansat e saj jashtë O2 Arena në kryeqytetin britanik.

“Jam këtu… Nuk mund të marr frymë! X Factor… Unë jam sikurse ju, edhe unë sapo kam filluar. Jam këtu për t’ju ndihmuar!”, ka thënë 21-vjeçarja.

“Hot Right Now” dhe “R.I.P” janë dy këngët me të cilat Rita ka pushtuar Britaninë e Madhe, por ato kanë mjaftuar që ajo të shndërrohet në yll.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here