Rita kishte mbuluar flokët me një material dhe kjo gjë e bëri atë që të bie në sy.

E veshur me një fustan të kuq ndezës, Rita të verbonte me bukurinë që shpërndante, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net. 26-vjeçarja një fustan të kuq prej mëndafshi, i cili lidhej me një fjongo të madhe në njërën anë të krahut.

Ndërsa, TheSun shkruan se Rita ‘goditi’ me paraqitjen e saj me fustanin e kuq të ndezur, duke mbyllur turmën kur arriti.

Fustanin e këngëtares e dizajnoi një stiliste japoneze.4 5 6 7 8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here