ritaKëngëtarja e famshme Rita Ora duket se është në majat e karrierës së saj. Përveç muzikës, ajo po merret së fundmi edhe me aktrim

Dhe një ndër projektet e saj më të fundit është filmi “Wonderwell”, për të cilin Rita është aktualisht me xhirime në Romë.

Ajo është fotografuar teksa shfaqet gjatë xhirimeve në stilin e viteve 1920, me flokë ngjyrë platini dhe e veshur total black, duke vënë në paj linjat e saj elegante dhe seksi.

Në një intervistë për Revistën UK InStyle për debutimine e saj në këyë film Rita është shprehur: “Unë jam marrë pak me aktrim por sinqerisht nuk e prisja që të isha në këtë rol. Mendova ta provoj pasi nuk kam asgjë për të humbur”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here