Rita Ora me mix stilRita Ora e ka përzier stilin e saj duke veshur një xhaketë sportive dhe një mini fund me ngjyra dhe me taka të larta me rast e ka vizituar një radio.

Ajo duhej j të ishte në radio por kjo nuk e ndaloi që të gjithë sytë të entjen të ishin mbi Rita Orën.

Anëtarja e X Factor , të enjten vizitoi studiot Kiss FM në sheshin Leicester të Londrës.

Rita Ora me mix stil

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here