Rita Ora me foto toplessKënga e Rita Orës në bashkëpunim me Chris Brown titullihet “ Body On Me” dhe pritet të dalë me 15 gusht.

Edhe pse Brown nuk është i dëshirueshëm për shumë kolegë të tij për të bashkëpunuar, Rita Ora shprehet e kënaqur më këtë bashkëpunim “Chris Brown është i fortë, i fuqshëm dhe dikush shumë i rëndësishëm për mua profesionalisht dhe personalisht”- ka thënë ajo për The Sun, transmeton Kosova Sot Online.

Ndërkaq, Rita këngën me Chris Broën e ka filluar ta promovojë me foto topless.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here