Si duket ylli shqiptaro-britanik do ta përshpejtojë ardhjen e saj të parë pas famës në Kosovë.

Mësuam se Rita Ora do të vijë të shtunën e 8 shtatorit në Prishtinë, për të xhiruar një pjesë të klipit të saj më të ri.

Me këtë këngë do tu tregojë botës edhe origjinën e saj dhe vendlindjen e saj të vërtetë.

Ndërsa me të marrë vesh këtë fansat janë të entuziazmuar për ta pritur yllin e tyre në Kosovë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here