Rita Ora mbron Madonnen për skandalin e fundit
Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora ka mbrojtur mbretëreshën e muzikës pop Madonnan, pasi bëri skandal duke e puthur këngëtarin Drake në një koncert.

Ikona e viteve ’80 është turpëruar fort kur puthi në skenë Draken, i cili mbeti i befasuar nga veprimi i Madonnas.

Por si duket ylli legjendar e ka fanse Ritën që nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram shfaqi përkrahjen për këngëtaren 56-vjeçare.

“Faleminderit që luftove gjatë tërë këtyre viteve dhe hape rrugë për të rinjtë që ndoshta një ditë, ne artistët e rinj nuk do të kishim një të ardhme të mirë”, ka shkruar Rita për Madonnan.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here