Rita Ora mahnitëse në KanëKëngëtarja shkëlqeu në tapetin e kuq

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj në tapetin e kuq të festivalit të filmit në Kanë.Kësaj radhe Rita u shfaq me një fustan ngjyrë qumështi, shkruan rtv21.tv

Për paraqitjen e saj Rita u pëlqye dhe mori shumë komplimente nga adhuruesit e saj.

Rita Ora mahnitëse në Kanë

Rita Ora

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here