Rita Ora, mahnit me stilin e sajKëngëtarja kosovare, me famë botërore, Rita Ora, ka mahnitur sërish me stilin e saj.

Ajo është parë mbrëmë duke u larguar nga New Yorku, me një fustan të zi me stil mjaft elegant.

25 vjeçarja nga Kosova, ka qenë e shoqëruar nga supermodelja, Joan Smalls, dhe të dashurin e Smalls, Bernard Smith, me të cilët do të darkonte në një restorant popullor në Manhattan.

Rita Ora, mahnit me stilin e saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here