Nuk është vetëm muzika që bën dhe zëri i saj i bukur që bie në vesh, por edhe të tjera elemente që e bëjmë talentin shqiptar si më të lakuar në shou-bizin e huaj.

Rita Ora duket për mrekulli edhe në stil, në veshje, vërtet si një femër që lakmohet nga të gjithë të huajit.

Ndoshta këngëtarja shqiptare tashmë e ka edhe një arsye më shumë për t’u dukur bukur, pasi ka rënë kokë e këmbë në dashuri me Rob Kardashianin, ndërsa po merr çdo ditë e më shumë vëmendjen maksimale edhe të shtypit rozë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here