Këngëtarja kosovare Rita Ora, e cila tashmë ka hyrë në tregun e show -bizit botëror, ka pohuar se ndihet krenare që është nga Kosova.

Në një video Rita Ora ka prezantuar punën që ajo është duke bërë dhe gjithashtu ka pohuar se është me prejardhje nga Kosova, dhe ndihet shumë krenare për këtë.

Rita së fundmi ka realizuar këngën “R.I.P”. Kjo këngë pritet së shpejti të publikohet edhe me videoklip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here