Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora po përgatitet të sjellë bashkëpunime me emra të mëdhenj.

Mediat raportuan dje se ylli i muzikës pop ka regjistruar fshehurazi dy këngë me reperin Sean Paul. Ndërsa mbrëmjen e kaluar, këngëtarja zbuloi se kënga e saj e re në duet me DJ Trieste dhe Jonas Blue do publikohet të premten.

Kënga e treshes që titullohet “Ritual” do të dalë në çdo platformë online më 31 maj.

Rita Ora vijon turneun e saj në Britani, i cili po rezulton një sukses i madh për të.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here