Ka performuar në Londër dhe si gjithnjë e ka me vete publikun britanik.

Por përveç performancave bjondja Rita Ora, na tregon më shumë.

Ajo është përkulur teksa këndon, dhe paparacët kanë fotografuar të brendshmet e saj, që mesa duket qenkan ngjyrë mente si fustani.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here