Rita Ora i shpëton breshërisë së plumbaveDisa orë më parë në një zonë të pasur të Londrës pati breshëri armësh nga xhami i një makine dhe viktima mund të kishte qenë këngëtarja e njohur me origjinë nga Kosova Rita Ora.

Ajo kaloi në zonë duke shijuar një pije freskuese disa minuta para se personi që gjendej në makinë të hapte zjarr.
Personi ende i paidentifikuar hapi zjarr rreth orës 2 të drekës në Colville Gardens, W11.Sipas oficerëve të policisë nuk ka patur asnjë të lënduar.

Policia po vazhdon me hetimet pasi plumbat kaluan përmes një shtëpie në katin e parë.

Rita Ora i shpëton breshërisë së plumbave

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here