halimtonKëngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora ka festuar mbrëmjen e djeshme 25 vjetorin e saj. Miq të shumtë ishin të ftuar në këtë përvjetor të saj, mes tyre edhe piloti i Formula 1, Lewis Hemilton.

E veshur e gjitha me të zeza, Rita Ora dukej e mrekullueshme.

Këngëtarja është fotografuar teksa mbante në duar një buqetë të madhe më lule dhe tullumbace ku shkruhej “Gëzuar ditëlindjen!”. /Telegrafi/

Lewis

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here