Rita Ora është shumë sensualeRita Ora është ndjerë pak në siklet të hënën, kur i ranë reçipetat dhe ekspozoi gjoksin.

Këngëtarja 25-vjeçare, e cila festoi javën e kaluar ditëlindjen e saj, është fotografuar teksa dilte nga një klub nate me miq të saj.

Gjyqtarja e X Factor në Britani duket se e vuri re një gjë të tillë dhe u mundua të zgjidhte situatën, sigurisht me një buzëqeshje të madhe në fytyrën e saj, duke parë anën qesharake të saj.

Rita Ora është shumë sensuale

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here