Rita Ora ekzagjeron pak me veshjeYlli shqiptar me famë botërore Rita Ora, u duk mahnitëse në Billboard Music Aëards 2015. Ajo kishte një zgjedhje të guximshme në veshjen e saj të përbërë nga dy pjesë.

24 vjeçarja,kur foli për gazetarët, la të kuptohet se mund të ketë një plasaritje në romancën e saj me Ricky Hill.
Bukuroshja shqiptare kishte veshur një fustan të bardhë, tepër të hapur që ia zbulonte disa nga pjesët më të bukura të trupit, si belin, këmbët dhe gjoksin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here