Rita Ora edhe një modele e shkëlqyerRita Ora nuk është vetëm një këngëtare e suksesshme, por edhe një modele e shkëlqyer.

25-vjeçarja kosovare shkëlqeu në reklamimin e linjës së saj të të brendshmeve për “Vanity Fair Italia”.

Kohët e fundit Rita Ora ka ndryshuar sërish “look”. Këngëtarja e famshme është parë mbrëmjen e së martës me flokë më të shkurtra dhe kaçurrela.

Kjo pamje e re e saj vjen pas disa javësh kur na kishte mësuar me flokë shumë të gjata.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here