Rita Ora e veshur më të  kuqeRita Ora e ka pushtuar javën e modës në Paris, me veshjet e saja të guximshme.Këngëtarja shqiptare tashmë është rikthyer në Londër dhe atje ka sjellë pasionin e saj si dizajnuese e padyshim si modele, transmeton koha.net.

Ylli i muzikës pop u kthye në kryeqytetin anglez e veshur kuq e zi, me një pallto të gjatë të kuqe e xhinse të zeza, ndërsa iu bashkua supermodeles Bella Hadid.

Rita me këtë pallto të kuqe, bëri që të gjithë sytë të ishin të kthyer nga ajo, duke treguar stilin e saj prej një superylli.

Rita Ora e veshur me të  kuqe

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here