Rita ORAAjo tanimë është një këngëtare me famë botërore dhe e vlerësuar për profesionalizmin e saj në muzikë.

Kështu që nuk është çudi ta shikojmë Rita Orën të performojë në koncertin e mbajtur në nder të këngëtarit të ndjerë Stephen Lawrence, ku kanë interpretuar yje të muzikës së huaj si Jessie J, Ed Sheeran, Ellie Goulding etj.

E veshur me një fustan të kuq mjaft elegant Rita ka befasuar me pamjen e saj në 20 vjetorin e vdekjes së këngëtaritLawrence.

Ajo është dukur mahnitëse gjatë interpretimit të bukur që ka dhënë për të pranishmit.

 

Rita ORA1

Rita ORA2

Rita ORA3Rita ORA4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here