Rita Ora e Mariah Carey pozojnë bashkëDy këngëtaret me famë botërore, njëra nga Kosova, Rita Ora, e tjetra amerikania Mariah Carey, kanë pozuar së bashku gjatë një mbrëmje në të cilën ishin pjesëmarrëse të dyja, transmeton Indeksonline.

Rita Ora ka postuar një foto në rrjetin e saj social Instagram, ku na ka bërë të kuptojmë se me Marian kanë lidhje të mirë shoqërore.

Në bazë të fotografisë dhe mbishkrimit në foto, kuptohet se të dyja janë kënaqur me praninë e njëra-tjetrës.
Rita ka shkruar: “Zemër, askujt si ty nuk i rrijnë më bukur ato diamante”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here