Një nga këngëtaret më të njohura në botë dhe që momentalisht po shijon shumë suksese është bukuroshja Rita Ora.

Këngëtarja shqiptare së fundmi ka qenë e ftuar speciale në festën e organizuar nga gjigandi i stolive Societe Cartier.

E veshur me një fustan të gjatë, ngjyrë të kuqe, ajo ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Ora edhe kësaj radhe ka shkëlqyer me paraqitjen e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here