Rita Ora, e bukura e mbrëmjes në “MTV VMA”Nuk është diqka e pa njohur që Rita Ora të bëj bujë në qilim të kuq.

Dhe Rita Ora ka siguruar që sytë të jenë mbi të në MTV Video Music Awards e veshur me një ansambël tepër të guximshëm në Los Anxhelos mbrëmë.

24 vjeqarja anëtarja e jurisë së X Factor ka kënaqur të pranishmit me një fustan kogja të hapur të zi me shumë penda në skaje të tij.

Rita Ora, e bukura e mbrëmjes në “MTV VMA”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here