1Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora ka bërë ndryshimin drastik për festën e Halloween-it.

Të premten këngëtarja u vesh me një kostum perfekt, duke bërë kështu një ndryshim shumë të madh.

Rita ka performuar në 2018 KISS Haunted House Party e veshur si këngëtari i njohur Post Malone.

Në performancat dhe paraqitjet që i pat, Rita dukej identik si këngëtari dhe nuk njihej

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here