Ajo tashmë nuk është e panjohur për fotot e saj glamuroze në Instagram.

Dhe Rita Ora dukej shumë senzacionale kur ndau disa pamje të jashtëzakonshme në Instagram të enjten.

Këngëtarja e hitit Hot Right Now ka shpërndarë kornizën e saj të hollë dhe belin e hollë me një fustan të zi derisa po pozonte para kamerës.

Ajo ka veshur një fustan të shkurtër ngjitur për trupi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here