Ne ju treguam javë më parë që shqiptarja Rita Ora do shfaqej në videon e re “Over” të rrepistit të njohur Drake dhe tani po ju sjellim fotot e Ritës nga kjo video.

Kënga është bërë hit në Amerikë dhe është hapi i parë që Rita hedh në tregun Amerikan të muzikës.

Ajo ka lidhur kontratë me RocNation të Jay Z, kompani e cila po përgatit dhe albumin e saj muzikor.

Ndërkohë, ne kemi mësuar që Rita është duke xhiruar një videoklip të sajin dhe mezi presim të shohim se ç’farë do të sjellë, apo nëse do të transmetohet në kanalet muzikore etj. Më duket se më në fund do ta kemi dhe ne një shqipe në MTV.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here