Këngëtarja shqiptare me famë botërore gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e të tjerëve.Është Rita Ora ajo e cila është pjesë e lajmeve rozë çdo ditë në botë, shkruan arbresh.info.

Me stilin, bukurinë dhe zërin e saj ajo gjithmonë tërheq vëmendjen e të gjithëve, e kështu ka bërë edhe sot.Me një palë shorce farmerk, një këmishë ngjyrë të kuqe të hapur ajo i la pa fjalë të gjithë.

E këmisha e hapur i zbuloi asaj edhe sutjenat, e e gjithë kjo pamje e shfaqte këngëtaren shumë seksi.

???

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here