Rita Ora dhe Andrea Bocelli ‘’ndezin’’publikun italian Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora ka kënduar përkrah tenorit të madh italian, Andrea Bocelli.

Me një përformancë live, duke interpretuar këngën ‘‘What a child is this’’, Ora dhe Bocelli kanë marrë duartrokitje të shumta nga publiku italian, transmeton Indeksonline.

Ndryshe këngëtarja e madhe Rita Ora, me këtë përformancë ka treguar edhe njëherë për profesionalizmin dhe talentin e madh që ka ajo në skenën muzikore./Indeksonline/

Kjo është video-ja ku mund të shikoni përformancën live të Ritës me Andrea Bocellin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here