Rita Ora del në skenë pa reçipetaRita Ora nuk ka mundur të mungojë në njërën prej mbrëmjeve më të rëndësishme në muzikën britanike.Të mërkurën mbrëma është zhvilluar ceremonia e ndarjes së ceremonia e ndarjes së çmimeve MOBO.

Edhe pse kishte shumë personazhe të njohura në këtë eveniment, këngëtarja shqiptare ka marrë gjithë vëmendjen me dukjen e saj.

Ajo është shfaqur në skenë duke treguar shumëçka nga hiret e saj dhe të gjithë sytë ishin të orientuar te anëtarja e jurisë së ‘X Factor’.Rita kishte veshur një kostum që në pjesë të ndryshme ishte i tejdukshëm, e sidomos te pjesa e gjoksit të saj.

Rita Ora del në skenë pa reçipeta

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here