Kim Kardashian ka darkuar sëbashku me Rita Orën dhe vëllain e saj Rob Kardashian, në një restorant japonez në Londër.

Duket se, motra e madhe e familjes Kardashian sëbashku me të dashurin e saj Kanye West, kanë gjetur kohë edhe për vëllanë e saj të vogël dhe të dashurën e tij, këngëtaren me origjinë shqiptare, Rita Ora.

Gjatë mbrëmjes Rita dhe Kim, kanë qëndruar shumë afër njëra-tjetrës, duke biseduar e qeshur për një kohë të gjatë. Kim dhe Kanye West kanë qëndruar në Londër disa ditë, për tu kthyer përsëri në USA. Me të mbaruar darkën, Rita Ora dhe Rob Kardashian janë larguar, për tu shfaqur përsëri bashkë në London Hotel në orën 1 pas mesnate.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here