ritaoraTë shumtë janë ata që kanë vuajtur nga i ftohti gjatë Krishtlindjeve. Por ja që Rita Ora ka gjetur “shpëtimin”, duke shkuar për pushime me familjen në Dubai. E këto pushime duket se e kanë bërë atë “botën e së mirës”. Këngëtarja ka postuar në “Twitter” një foto të vetes, tepër sensuale e seksi, me një palë bikini të zeza në trup dhe një kapele bejsbolli në kokë. Imazh që duket se është kapur nga pishina e një resorti në vendin e Lindjes së Mesme.  Ikub.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here