Për që ka një stil unik tashmë e dimë. Rita ora cdo herë e më shumë po e dëshmon se vërtet stili saj është për tu admiruar.Këngëtarja është fotografuar të dielën në aeroportin, Narita International Airport, deri sap o largohej nga Japonia.

Pavarësisht që ndoshta mund të ishte e lodhur për shkak të angazhimeve të shumta kohëve të fundit, Rita pëgëri dukej e buzëqeshur e gatshme ti përshëndes paparacit që po prisnin.

Pas vizitës në Kosovë, Rita ka vazhduar promovimin e albumit “Ora” në shumë shtete ndryshme si në Australi, dhe së fundi në Japoni.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here