Rita Ora braktis spektaklin X FactorRita Ora është larguar nga X Factor.Pas një viti si anëtare e jurisë së këtij spektakli shumë të ndjekur, artistja shqiptare ka vendosur të largohet, transmeton Telegrafi.

Mësohet se Rita kishte prishur raportet me të parin e X Factor, Simon Cowell dhe kjo ka qenë arsyeja e ndërprerjes së këtij bashkëpunimi.

Vetë këngëtarja deri më tani nuk është prononcuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here