Rita Ora ka dhënë një intervistë ekskluzive për revistën “Forbes”.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka dhënë një intervistë ekskluzive për Forbes teksa flet për jetën dhe karrierën e saj.

“Unë kam pasur privilegjin të bashkëpunoj me markat mahnitëse dhe çdo herë që mësoj diçka të re në lidhje me anën e biznesit të industrisë. Me këtë partneritet unë dëshiroja shtytje veten për të marrë një rol të ri. Të jesh Kryesor Partner Kreativ dhe aksionar me mua më ka lejuar të investoj kohën dhe energjinë time në një sipërmarrje të re, e cila në thelbin e saj thekson gratë e pavarura. Duke punuar me Stellën dhe duke vizituar fabrikë pijesh alkoolike ishte një eksperiencë e mahnitshme dhe pohoi dëshirën time për të marrë këtë pozicion brenda kompanisë. Unë nuk mund të pres të prish këtë partneritet të ri me familjen time, miqtë, dhe tifozët! Faleminderit @prosperotequila  # VivaPróspero #VivaconRita”, ka shkruar Rita në postimin e saj në Instagram.

Image

F

Ajo së fundmi ishte në Kosovë në ndihë të fëmijëve në nevojë në bashkëpunim me UNICEF.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here