Këngëtarja shqiptare e cila po kërkon shpërthimin e madh në muzikë në Amerikë, Rita Ora, ka lansuar këngën e re me videoklip “Hot Right Now”.

Bëhet fjalë për një këngë jashtëzakonisht cilësore, e cila po ashtu përcillet nga një videoklip ashtu si vet kënga, tejet ‘hot’.

Kënga është realizuar në bashkëpunim me Dj Fresh dhe vlen të përmendet performanca e Ritës në këtë klip, që sigurisht pritet të vërehet nga mogulët e mëdhenj të muzikës si Jay-Z dhe gjigantët ndër produksione siç është Interscope Records.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here