ritaaYlli i muzikës pop me origjinë shqiptare Rita Ora u fotografua në aeroportin e Beverly Hills, teksa po nisej për në Vancouver të Canada-së për xhirimet e filmit të shumëpërfolur “50 Shades of Grey”.

Rita binte në sy për veshjen e saj fare të thjeshtë. Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër të zi, një kimono të zbërthyer me lule si dhe një palë xhizme me qafë të shkurtër të stilin rock.

Bukuroshja bjonde nuk e fshehu entuziasmin për pjesëmarrjen në film. Ajo do të luajë rrolin e Mia-s, motra e Grey-t.

rita1(6) rita(1) Gjuha-e-Rita-Orës Puthja-e-Rita-Orës rita3(1)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here